Groendienst Esso Antwerpen in het zonnetje

“ Veiligheid is mentaliteit ” (SAM), en laat nu nét dat het sterke punt zijn van onze  mensen van de groendienst. 

Niet alleen woorden, maar effectieve resultaten worden neergezet door het ganse team: Veiligheid wordt beleefd en niet ondergaan.  Zelfs de raffinaderijmanager nam, bij zijn vertrek uit Antwerpen,  persoonlijk afscheid van onze site-lead Frank: hij zag ons team als voorbeeld binnen de raffinaderij op vlak van veiligheid. 

Drie jaar op rij heeft Peeters de hoogste score (A - excellent)  behaald voor hun werken. Onze buddymanager op Esso omschrijft het als volgt: “Op gebied van veiligheid en implementatie van LPS (Loss prevention system)  is jullie firma toonaangevend, en dit zowel binnen de contractor- als ExxonMobil populatie “.

 Vandaar dat ons team deze week een cadeaubon ontving uit handen van Ellen van onze HR afdeling. Proficiat mannen! 

Foto team Esso Antwerpen groendienst

Deze opdrachtgevers hebben reeds voor Group Peeters gekozen:

 • Aquafin
  AGC
 • Agentschap Wegen en Verkeer
  Arlanxeo
  BASF
 • Borealis
  BP
  Logo Century Aluminum
 • Campine
  Croda
  Covestro
 • Lanxess
  DSM
  Nippon
 • Engie Electrabel
  Logo RHDHV
  Havenbedrijf Antwerpen
 • Sabic
  ATPC
  Logo Sitech services
 • Ineos
  Logo Total
  Janssen Pharmaceutica
 • Logo Waterstromen
  Umicore
  Logo Rosier Nederland BV
 • Logo RWE
  Lubrizol
  Nyrstar
 • Oleon
  Vopak