Groendienst Esso Antwerpen in het zonnetje

“ Veiligheid is mentaliteit ” (SAM), en laat nu nét dat het sterke punt zijn van onze  mensen van de groendienst. 

Niet alleen woorden, maar effectieve resultaten worden neergezet door het ganse team: Veiligheid wordt beleefd en niet ondergaan.  Zelfs de raffinaderijmanager nam, bij zijn vertrek uit Antwerpen,  persoonlijk afscheid van onze site-lead Frank: hij zag ons team als voorbeeld binnen de raffinaderij op vlak van veiligheid. 

Drie jaar op rij heeft Peeters de hoogste score (A - excellent)  behaald voor hun werken. Onze buddymanager op Esso omschrijft het als volgt: “Op gebied van veiligheid en implementatie van LPS (Loss prevention system)  is jullie firma toonaangevend, en dit zowel binnen de contractor- als ExxonMobil populatie “.

 Vandaar dat ons team deze week een cadeaubon ontving uit handen van Ellen van onze HR afdeling. Proficiat mannen! 

Foto team Esso Antwerpen groendienst

Deze opdrachtgevers hebben reeds voor Group Peeters gekozen:

 • Sabic
  Lanxess
 • Croda
  Borealis
  Aquafin
 • Arlanxeo
  Logo Total
  Nippon
 • Logo Sitech services
  Logo Waterstromen
  Logo Century Aluminum
 • Engie Electrabel
  Umicore
  Logo RHDHV
 • Logo Rosier Nederland BV
  Logo RWE
  BASF
 • AGC
  Covestro
  BP
 • Campine
  DSM
  Havenbedrijf Antwerpen
 • Janssen Pharmaceutica
  Lubrizol
  ATPC
 • Nyrstar
  Oleon
  Vopak
 • Agentschap Wegen en Verkeer
  Ineos